Notice: Undefined variable: lang in /home/justinas/domains/somemagic.lt/public_html/vqmod/vqcache/vq2-catalog_controller_module_language.php on line 31Notice: Undefined variable: lang in /home/justinas/domains/somemagic.lt/public_html/vqmod/vqcache/vq2-catalog_controller_module_language.php on line 32 Informacija ir kontaktai

Informacija ir kontaktai

MB "Keneta"

Į.k. 303119379

Bankas: AB Swedbank

Sąskaitos numeris: LT267300010136494011

* Telefono numeris: +37067503324

* Elektroninis paštas: info@somemagic.lt

APMOKĖJIMAS

Apmokėti galite bankiniu pavedimu arba PayPal sistema. Mokėdami bankiniu pavedimu mokėjimo paskirtyje nurodykite užsakymo ID kodą, kurį gausite elektroniniu paštu.

Gavėjas: MB Keneta
Bankas: AB Swedbank
Sąskaitos numeris: LT267300010136494011

Užsakymas turi būti apmokėtas per  7 dienas. Po 7 dienų neapmokėtas užsakymas bus nutrauktas.


ASMENS DUOMENŲ APSAUGA

Bet kokia informacija, kuri yra susijusi su asmens duomenimis ir kuri yra užregistruojama parduotuvėje (vardas, pavardė, adresas, telefono numeris, elektroninio pašto adresas ir kita e-parduotuvės registracijos formoje nurodyta informacija), yra renkama tam, kad:

      Apdoroti pirkėjo prekių ar paslaugų užsakymus;
      Išspręsti problemas, susijusias su prekių pateikimu ar pristatymu.

 

PREKIŲ GRĄŽINIMAS

Nekokybiškos prekėsi keičiamos, grąžinamos vadovaujantis ūkio ministro 2001m. birželio 29 d. patvirtintu įsakymu Nr. 217 “Daiktų grąžinimo ir keitimo taisykės”. 
Kai grąžinama nekokybiška prekė, pardavėjas įsipareigoja pasiimti nekokybišką prekę ir ją pakeisti analogiška preke. Tuo atveju, kai pardavėjas neturi analogiškos prekės, jis grąžina pirkėjui už prekę sumokėtus pinigus. Pinigai yra grąžinimi per 5 darbo dienas po to, kai prekė grįžta į pardavėjo sandėlį. Prekės grąžinimas ar keitimas yra nemokamas.

 

NUOLAIDŲ KODAI

Nuolaidų kodai galioja visoms prekėms. Kodą įveskite savo pirkinių krepšelyje. Sistema automatiškai pritaikys nuolaidą Jūsų pirkinių krepšelyje esančioms prekėms.